Pirmoji tokio pobūdžio mokymo programa! Nemokama mokymo programa apie maistą, kuri suteiks jums žinių, įdomių pavyzdžių ir įgūdžių, reikalingų norint pasinaudoti maisto rinkos senjorams siūlomomis galimybėmis ir plėsti savo verslą maisto sektoriuje!

Esate maisto sektoriuje veikiančios įmonės savininkas ar vadovas? Tuomet ši programa yra skirta jums. Spauskite žemiau esančią nuorodą ir rasite mokymo įvairias temas pristatančius modulius ir papildomas nuorodas skaitymui. Nuotolinė mokymo programa “Inovatyvus maistas senjorams” buvo kruopščiai sukurtas nedidėlės apimties moduliais,  kad būtų galima lengvai savarankiškai skaityti ir užsiėmusiems įmonių vadovams, kurie nori likti savo konkurencingi rinkoje, bet neturi tie laisvo laiko, kad galėtų skirti ištisas valandas naršymui ieškant naujausių žinių.

Nuotolinė mokymo programa „Inovatyvus maistas senjorams“

Tai yra pirmoji atviros prieigos mokymosi platforma, skirta gilinti žinias senjorams skirto maisto rinkoje ir maisto inovacijų bei verslumo įgūdžių tobulinimui. Visa mokymosi programa yra inovatyvi, nes sukurta įmonių, dirbančių maisto sektoriuje, savininkams, vadovams ir darbuotojams. Mokymo programa yra suderinta su įmonės įsivertinimo įrankiu, kuris padės nustatyti modulius, naudingiausius konkrečiai įmonei.

Prieiga prie inovatyvaus maisto senjorams socialinių tinklų!
Bendraukime, dalinkimės ir mokykimės iš partnerių ir mūsų skaitytojų!

AR ESATE PASIRENGĘ PRADĖTI INOVATYVAUS MAISTO SENJORAMS KELIONĘ?