Jei Europos demografinę ateitį galėtumėme apibūdinti viena spalva, tai neabejotinai būtų sidabrinė! Gyvenimo trukmė senajame žemyne ilgėja, drauge auga ir vyresnio amžiaus gyventojų populiacijos dalis bei tampa svarbu užtikrinti, kad ir vyriausių visuomenės narių mityba būtų visavertė. Tad maisto pramonė turi atsižvelgti į šias visuomenės raidos tendencijas ir atliepti vyriausios visuomenės dalies poreikius.

Gerųjų praktikų gidas smulkiam ir vidutiniam verslui – tai unikali mokymo priemonė įmonėms apie maisto inovacijas sidabrinės ekonomikos srityje. Šis gidas padės suprasti, kokios galimybės egzistuoja įmonėms kurti maisto inovacijas senjorams bei suteiks įkvėpimo iš kitų šalių verslo sėkmės istorijų.

Pristatome 20 kruopščiai atrinktų gerosios praktikos pavyzdžių iš PIFS projekto partnerių regionų. Gerosios praktikos pavyzdžius sudaro konkretūs verslo atvejai ar mokymo(si) iniciatyvos, kurias galima diegti mūsų šalyje ar įtraukti atskirus jų elementus į dabartinius maisto pramonės inovacijų kūrimo metodus.